Миле Китиќ призна дека има љубовница: „Кога ќе ја променам девојката, ми се освежува крвта“

Миле Китиќ за босанскиот Експрес истакна дека ужива во друштво на млади девојки и дека отаму ја црпи целата енергија. „Кога би рекол дека не е така, би лажел. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Драматичната промена ги подели корисниците на социјалните мрежи. Едни велат дека воопшто не личи на себе поради естетските корекции, додека останатите велат ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка Никол Кидман неколкупати во текот на нејзината кариера истакна дека никогаш не била на пластичен хирург, но има се повеќе луѓе кои не ѝ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 403 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 256 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Миле Китиќ призна дека има љубовница: „Кога ќе ја променам девојката, ми се освежува крвта“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: