Милан тргнува по дефанзивецот на Арсенал

2 копии

Одлуката за тоа кој ќе биде шампион во германската Бундеслига ќе падне во последното коло, нешто што не се има случено повеќе години. Баерн Минхен е во пол ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Борусија Дортмунд со вчерашниот триумф од 3-2 против Фортуна Диселдорф на свој терен, во 33. коло од Бундеслигата останаа со теоретски шанси за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Намерата на ВМРО-ДПМНЕ е само како да се закопаат сите предмети, сите докази, сите материјали и веќе да не видат светло на денот, значи тоа е целата работа, ...
сите 479 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев смета дека се работи за сериозен случај за изборни нерегуларности во однос на објавените сознанија во италијанскиот ...
сите 129 | | | веќе видена

Жителите на централниот кинески град Вухан се затворени во своите станови, па прават се за подобро да се најдат во градот кој е изолиран поради избивање на ...
сите 444 | | | веќе видена

Во изминатите деновите со енермно зголемено загадување на воздухот во градот, граѓаните реагираат дека освен неповолните временски услови – магла, воздухот ...
сите 170 | | | веќе видена

Македонската криминална серија Рекет утре во скопскиот Кривичен суд продолжува со нов сведок. Утре водителката и блиска пријателка на Боки 13, Лила Филиповска ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан тргнува по дефанзивецот на Арсенал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: