Милан подготвува трансфер удар со Лорен


Реномираниот англиски „Тајмс“ ги потврдува пишувањата на италијанските медиуми за кои пишувавме претходно – Милан предводен од Звонимир Бобан за прв пик во ...
| | веќе видена | слични

Maнчестер Сити и Манчестер Јунајтед се борат за потписот на Хари Мегваер, стоперот на Лестер кој веќе неколку преодни рокови е на мета на повеќе големи ...
| | веќе видена | слични

Португалија неодамна славеше против Холандија со 1:0 и успеа да ја освои титулата во Лигата на нациите. Еден од најдобрите поединци во редовите на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 187 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 139 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 96 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 99 | | | веќе видена

На средбата се разговараше за билатералните односи меѓу Северна Македонија и Италија, при што беше изразено задоволство од континуираниот успешен развој на ...
сите 155 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан подготвува трансфер удар со Лорен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: