Манекенката Ратајковски за неколку часа собра милион лајкови

Емили Ратајковски, во повеќе наврати во своите интервјуа истанка дека голем дел од девојките кои се одлучуваат естетески хирургии на градите бараат толкму ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Емили мислела и на тоа, така што брадавицата ја заматила, за Инстаграм да не ѝ ја избрише фотографијат Една од најубавите светски манекенки, Емили Ратајковски, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Од Синдикатот на културата велат дека го чекаат владиното образложение за нејзиното разрешување. Одлуката според нив е изненадувачка, како и тоа дека таа доаѓа ...
сите 89 | | | веќе видена

Турските научници предупредуваат за опасноста од нови силни земјотреси што го загрозуваат Истанбул и реонот на Мраморно море, пишува денеска турскиот весник ...
сите 156 | | | веќе видена

Еден пријавил па почнала истрагата, но по обелоденувањето на случајот и некои други бизнисмени пријавиле во Јавното бвинителство дека биле уценувани. Во ...
сите 364 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 78 | | | веќе видена

Градоначалникот на Општина Охрид, Константин Георгиевски е уверен дека до следната сесија во февруари Охридскиот регион ќе ја надмине опасноста да биде ставен ...
сите 101 | | | веќе видена

Зоран Азманов кој се занимава со градежен бизнис и пред ТВ камерите остана на своето тврдење дека е рекетиран од сопственикот на 1ТВ Бојан Јовановски, и дека ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манекенката Ратајковски за неколку часа собра милион лајкови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: