Михајловиќ тргнал да се пресмета со навивач на Лацио (Видео)


3 копии

Италијанскиот шампион Јувентус во изминативе денови се побрзува со двајца членови на Лацио, тренерот Симоне Инѕаги и српскиот репрезентативец Сергеј-Милинковиќ ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Според пишувањата на медиумите од Италија, Јувентус се договорил со Сергеј Милинковиќ Савиќ, но Лацио нема намера лесно да се откаже од Србинот и постави цена ...
| | веќе видена | слични

„Старата дама“ можеби лесно ги договори личните услови на Сергеј Милинковиќ Савиќ, но со Клаудио Лотито тешко се пазари, првиот човек на Лацио побарал 120 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јувентус започна преговори околу долгопосакуваната мета, Сергеј Милинковиќ-Савиќ. Играчот за врска на Лацио неодамна беше избран за најдобар на својата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Додека италијанските медиуми се уште се занимаваат со тоа кој ќе биде нов тренер на Јувентус, денеска како тема се наметна едно сериозно засилување за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинителот Бурим Рустеми, кој беше дел од тимот на СЈО, денеска сведочеше во Кривичниот суд, на рочиштето за случајот “Рекет”.Тој на прашање на обвинителката ...
сите 276 | | | веќе видена

Истражните органи од Лос Анѓелес и Калифорнија полека го склопуваат комплетниот мозаик за кобниот лет на Коби Брајант во кој загина поранешната НБА ѕвезда, ...
сите 302 | | | веќе видена

Еден од најпознатите актери на сите времиња, тројниот оскаровец, Џек Николсон е еден од најголемите фанови на Лос Анџелес Лејкерс. Самото тоа што цели 50 ...
сите 151 | | | веќе видена

На средбатабеше разговарано за првичните негови согледувања за затекнатата фактичка состојба на теренот на депонијата, односно видот, потеклото, количините и ...
сите 244 | | | веќе видена

Очекуваме отворена, суштинска, плодна дебата за ова законско решение кое значајно за правдата и за сите граѓани. Воедно, ова е можност ВМРО-ДПМНЕ и Христијан ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Михајловиќ тргнал да се пресмета со навивач на Лацио (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: