Проектот Andromeda на Microsoft навистина постои, а еве како го претставуваат внатре во компанијата


За уредот кој наводно Microsoft го спрема, а треба да биде на превиткување, читаме веќе одамна. Од неофицијални информации, до патент апликации , можевме да ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии
2 копии

Во сега веќе далечната 1979 година, компанијата Sony произведе уред кој овозможи слушање на музика по сопствен избор додека сте во движење. Станува збор за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако нема цензус, а на референдумот мнозинството граѓани се изјаснат „за“ Договорот со Грција и влез во ЕУ и НАТО, тоа ќе биде земено предвид и процедурата ќе ...
сите 74 | | | веќе видена

Две лица добија лесни повреди во скопската населба Ченто, откако 30-тина куршуми биле испукани во нивниот автомобил од автоматска пушка “Калашников”. Куршумите ...
сите 236 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 85 | | | веќе видена

Ниту СДСМ не остана без реакција на обвинувањата на ВМРО-ДПМНЕ, па партијата на власт испрати соопштение со кое покрај тоа што се брани од нападите на својот ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Проектот Andromeda на Microsoft навистина постои, а еве како го претставуваат внатре во компанијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: