Мицкоски во посета на Неготино:Македонија е држава во која правото е погазено


На средбата тој посочи дека денес на дело граѓаните го видеа Заевизмот, со сета своја бруталност и неправда, бруталност и неправда нанесена на луѓето од 27 ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес оствари средба со граѓаните на општина Битола.На средбата тој посочи дека од досегашните средби што ги ...
| | веќе видена | слични

Претседателските избори не се само обичен избор туку избор од кој зависи судбината на државата, бидејќи работите во реалноста не се добри и не се такви какви ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Соопштение на ВМРО ДПМ;НЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес е во посета на Општина Битола каде што оствари средба со жителите на населбата ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес е во посета на Општина Битола каде што оствари средба со жителите на населбата Јени Мале и битолско ...
| | веќе видена | слични

Има незадоволни змејоделци кои тврдат дека не им се исплаќа трудот кој го даваат. Единствено што добро оди во земјоделието се оранжериите и садниците со ...
| | веќе видена | слични

Мицкоски на средбата во Јени Мале посочи дека државата се наоѓа пред одлука за тоа каква Македонија сакаме и каква Македонија ќе ја оставиме на идните ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, ја посети Битола каде што оствари средби со жителите на населбата Јени Мале и битолско Оризари. Од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева по четири дена болничко лекување во клиниката „Жан Митрев“ денеска треба да биде вратена во притвор во ...
сите 710 | | | веќе видена

Северна Македонија мора да ги почне преговорите со Европската Унија, а францускиот претседател Емануел Макрон не треба да го блокира тоа, смета поранешниот ...
сите 719 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Откако лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во интервју за „Макфакс“, рече дека ги продал уделите од седум проценти во компанијата што поседува ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски во посета на Неготино:Македонија е држава во која правото е погазено

Од:
До кого (е-маил):
Порака: