Мицкоски на 11-годишнината од основањето на ПОДЕМ


6 копии

Велат ако нешто трае повеќе од една година значи дека ветува дека може да се постигне многу, кога тоа нештото трае 5 години значи дека може да опстои на сите ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се обрати на свеченоста по повод 11-годишнината од основањето на Партијата на обединети демократи на Македонија ПОДЕМ ...
| | веќе видена | слични

Премиерот по скандалот со разговорите со лажните Порошенко и Столтенберг не треба да се извинува, туку да поднесе оставка, смета опозицијата. Претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Мицкоски побара да се формира техничка влада Опозицијата ја засили реториката по објавувањето на снимките од разговорите на премиерот со двајцата руски ...
| | веќе видена | слични

Единственото извинување што требаше господинот Заев денеска да го каже во неговата прес конференција требаше да биде содржано во две реченици, се срамам од тоа ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски смета дека премиерот Зоран Заев наместо да се извинува требало веднаш да ја напушти премиерската функција и да распише ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 403 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски на 11-годишнината од основањето на ПОДЕМ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: