Мицкоски со реакција за изречената пресуда за 27 април: Денес на дело го видовме Заевизмот


Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска беше на средба со граѓаните во Неготино. Во обраќањето по средбата, тој повторно спомена предвремени ...
| | веќе видена | слични
4 копии

СДСМ со писмено соопштение реагираше на денешната прес конференција на опозицискиот портпарол, Наум Стоилковски.Соочени со извесниот пораз на претседателските ...
| | веќе видена | слични

СДСМ со писмено соопштение реагираше на денешната прес конференцијана опозицискиот портпарол, Наум Стоилковски. Социјалдемократите и’ порачаа на опозициската ...
| | веќе видена | слични

СДСМ денеска со сопштение порача ВМРО да не бара алиби за поразот. Соопштението го пренесуваме интегрално. ВМРО-ДПМНЕ да не бара алиби за поразот и да го ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Законите важат за сите подеднкво, ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски и Силјановска се единствените кои бранат криминалци и се против правдата, обвини СДСМ. „Одбраната на ...
| | веќе видена | слични

По денешнатапрес конференцијана портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски, СДСМ се огласи со писмено соопштение во кое и’ порача на опозицијата, да ги остави ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се додека на јавна функција се политичари кои што се сопственици, или влијателни акционери на компании, има можност за корупција и влијание на економските ...
сите 212 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 359 | | | веќе видена

Каква одлука ќе слушне Македонија е сеуште неизвесно а така веројатно ќе остане и до крај. Пред останокот на Советот за општи работи на ЕУ во Луксембург на кој ...
сите 241 | | | веќе видена

Една од најголемите дилеми на разведените и самохрани родители е дали, како и кога да ги запознаат децата со својот нов партнер или партнерка. Притоа, ...
сите 134 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски со реакција за изречената пресуда за 27 април: Денес на дело го видовме Заевизмот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: