Мицкоски ќе им се обрати на граѓаните во 19:30 часот


9 копии
3 копии
4 копии

Како што беше најавено денеска Претседателот Христијан Мицкоски свика седница на Извршниот комитет каде се разговара за актуелната политичка ситуација која што ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 536 | | | веќе видена

Шефицата во притвор, СЈО со врзани очи и раце. Специјалното обвинителство е известено за секоја финансиска промена на бизнисменот Орце Камчев, но по апсењето ...
сите 407 | | | веќе видена

УЈП го достави налогот до притворениот Бојан Јовановски во Шутка, со кој даночните инспектори ќе ја почнат контрола во невладината организација, Меѓународен ...
сите 349 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски ќе им се обрати на граѓаните во 19:30 часот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: