Мицкоски – Мичел: ВМРО-ДПМНЕ е посветено на евро-атланската агенда на Македонија (ВИДЕО)


Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска оствари средба со Дерик Мичел, Претседател на Националниот демократски институт (NDI). На неа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски отенцираше дека Општина Центар и граѓаните заслужува подобро и повеќе. Анкетите по изборите покажуваат дека ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва беше во посета на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Центар, каде оствари средба со граѓани, членови и симпатизери на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска го посети ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Карпош, каде оствари средба со граѓани, членови и симпатизери на ...
| | веќе видена | слични

По посетата на Карпош, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил напиша: Бев во Карпош. Луѓето се разочарани. Се докажува лажната ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска го посети ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Карпош, каде оствари средба со граѓани, членови и симпатизери на ...
| | веќе видена | слични

Анкетите по изборите покажуваат дека огромното мнозинство се незадоволни поради слабиот животен стандард, недостигот на нови вработувања, слабата економија. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 120 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 384 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски – Мичел: ВМРО-ДПМНЕ е посветено на евро-атланската агенда на Македонија (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: