Мицкоски: Во животот немам заработено нечесно ниту едно пенкало (ВИДЕО)


Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се обрати по повод 11 години од формирањето на ПОДЕМ. Тој ја честиташе годишнината на оваа партија, додавајќи дека е ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ вечерва беше во Битола каде што се одбележаа 29 години од формирањето на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Битола. На денот кога ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Катица Јанева ме уценуваше за да го одмрзне имотот на ВМРО-ДПМНЕ, изјави вечерва лидерот на партијата Христијан Мицкоски, пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ во ...
| | веќе видена | слични

Катица Јанева ме уценуваше за да го одмрзне имотот на ВМРО-ДПМНЕ, изјави вечерва лидерот на партијата Христијан Мицкоски, објави „Телма“. – Јас јавно го ...
| | веќе видена | слични

Денешната најава на премиерот Зоран Заев за планот со кој СЈО треба да се спои со јавното обвинителство само ја потврдил директната контрола која СДСМ ја има ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пишува Тодор ПЕТРОВ Христијан Мицкоски во интервју за ТВ АЛСАТ вели, доколку освоиме 80 пратеници и е исполнет Бадентер, ние ќе ги вратиме уставните измени. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 382 | | | веќе видена

Нека прекинат да глумат лудило во Јавното обвинителство, порача денеска адвокатот Јанаки Митровски, во врска со најновите детали од криминалната афера Рекет, ...
сите 128 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 153 | | | веќе видена

Мерката притвор од 30 дена на Јанева и беше доделена поради можност од бегство, влијание врз сведоци и инволвирани во истрагата за предметот „Рекет“ и ...
сите 382 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Во животот немам заработено нечесно ниту едно пенкало (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: