Мицкоски за Курир: “Бомбите” се исто како во борба со мачеви и сабји да употребите ласерско или хемиско оружје за да ја покриете бруката


2 копии

Политичкиот терор станува основа на делување на власта на СДСМ. Картелот на власта ги држи полугите, додека во позадина се одвива колективен грабеж кој е полош ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Ќе се отвори нов случај за криминал во државата. Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски најави дека денеска во 16 часот ќе објави нов случај за кој постои ...
| | веќе видена | слични

Единственото нешто што оди напред е криминалот, а не животот за сите, напиша на Фејсбук претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и најави дека ќе објави ...
| | веќе видена | слични
7 копии

– Нашиот сон е држава на среќни граѓани, со квалитетно образование, достоинствено здравство, држава со сигурна иднина за младите. Оваа Влада тоа не може да го ...
| | веќе видена | слични
7 копии

По изјавите на претседателот на Собранието дека Законот за јазици ќе го објави во Службен весник, преку социјалните мрежи се огласи лидерот на ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вчера беше гостин во емисијата „Клик Плус“ на ТВ 21. Тој во ова гостување говореше за многу теми кои се од ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Клик плус“ на телевизијата 21 вели дека Владата ја лаже јавноста за висината на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Почитувани судии од Апелациониот суд, Издигнете се над состојбата во која сте на сила втурнати, земете ги предвид аргументите на одбраната при носењето на ...
сите 206 | | | веќе видена

Охрид, 21. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес претпладне ќе биде облачно со врнежи од дожд кои локално ќе бидат поројни. Максималната температура во Охрид ...
сите 250 | | | веќе видена

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 172 | | | веќе видена

Албанските медиуми упатија остри критики на официјална Тирана бидејчи институциите се уште немаат одговор на прашањето како во земјата влегол нелегално ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски за Курир: “Бомбите” се исто како во борба со мачеви и сабји да употребите ласерско или хемиско оружје за да ја покриете бруката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: