Ми недостигаш...

Ми недостигаш Ми недостигаш како што на вирчето му недостига снешкото што некогаш бил Ми недостигаш како што на пеперутката ѝ недостига гасеницата, како што на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ се во голема паника, се плашат од правдата и освен очајни обиди да ги заштитат криминалите од режимот ништо друго и не прават, регираат од СДСМ на ...
сите 192 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шеќеринска денеска преку Фејсбук ја промовира полковник Билјана Блажеска, како прв аѓутант-жена на претседателот Стево ...
сите 216 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 143 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Англиската Премиер лига доживеа голем срам откако принудно и во последен момент беше заменет главниот судија за натпреварот меѓу Челси и Лестер. Средбата му ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ми недостигаш...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: