„Ми фалиш“: Македонската пејачка му прати „мали сигнали“ на колегата – ‘рти ли нова љубов на естрадата?!

Сигурно се сеќавате на македонското шоу „На иста адреса“ кое заврши неславно, а во истото учествуваа неколку наши млади македонски пејачи меѓу кои и Александра ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 75 | | | веќе видена

Две лица добија лесни повреди во скопската населба Ченто, откако 30-тина куршуми биле испукани во нивниот автомобил од автоматска пушка “Калашников”. Куршумите ...
сите 236 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Ми фалиш“: Македонската пејачка му прати „мали сигнали“ на колегата – ‘рти ли нова љубов на естрадата?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: