Meтла во најава: Бостон стигна до 3-0 против Каролина


3 копии

Нашата Каролина Гочева совршено знае да ги носи оделата од брендот „Манго“. Доказ за тоа е што на страната на шпанското издание на магазинот „Elle“, каде токму ...
| | веќе видена | слични

Откако се забавуваа во Њујорк и Тулум, популарниот македонски пар, Каролина Гочева и Михаил Корубин дојдоа во Лос Анџелес. Заедно со нивните пријатели тие се ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Каролина Гочева, во придружба на Дуке Бојаџиев и Исмаил Лумановски, во продавница за пијано на Менхетен во Њујорк, ја испеа песната „Со маки сум се ...
| | веќе видена | слични

Одморот на Каролина Гочева и Михаил Корубин продолжува. Славниот брачен пар сподели нови фотографии од романтичната авантура во Тулум, Мексико. Од цветни, до ...
| | веќе видена | слични

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 481 | | | веќе видена

Пратеникот и заменик претседател на СДСМ, Мухамед Зекири даде поддршка за Павле Богоевски, кој денеска поднесе оставка од пратеничката функција по случајот со ...
сите 221 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 215 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Meтла во најава: Бостон стигна до 3-0 против Каролина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: