Месни топчиња на ражнич со неодолив сос


Сите знаеме дека многу сол штети на телото, иако му е потребна на човекот да ги регулира течностите и да пренесува електрични импулси меѓу ќелиите. Умерен внес ...
| | веќе видена | слични

Ако сте љубител на печурки сигурно на прво место ви се шампињоните. Се прават различни јадења од нив, салати, пити, главни јадења и предјадења. Здрави се и ...
| | веќе видена | слични

Вкусна посна салата која ќе ја јадете и кога не се посни денови и пост. 300 гр. грашок 1 компир 4 моркови 4 кисели краставички 1 конзерва сардина 300 гр. посен ...
| | веќе видена | слични

Ќе бидете непрепознатливи доколку редовно ја консумирате. 1 цвекло со средна големина 1 морков 1 јаболко 100 гр зелка Сѐ исечкајте на ленти, добро измешајте и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Енис Барди е подготвен за настап за Леванте на гостувањето на „Санчес Писхуан“ во Севилја откако ја санира повредата поради која не беше во комбинација на три ...
сите 131 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 311 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Месни топчиња на ражнич со неодолив сос

Од:
До кого (е-маил):
Порака: