Меси: Ќе сториме да го вратиме трофејот од ЛШ на „Камп Ноу“


2 копии
2 копии

Аргентина имаше уште еден неуспешен обид да дојде до значаен резултат на големите натпреварувања, па така тој резултат на Светското првенство во Русија донесе ...
| | веќе видена | слични
3 копии
7 копии
2 копии

Екипата на Барселона со убедлива победа над Алавес од 3-0 ја започна одбраната на титулата во шпанската Примера. Клубот од Каталонија долго време се обидуваше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 128 | | | веќе видена

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 304 | | | веќе видена

Сашо Мијалков кој синоќа беше притворен и спроведен во затворот Шутка, денеска има судско рочиште во предметот „Тврдина-Таргет“ за масовното нелегално ...
сите 304 | | | веќе видена

Неизвесно е дали поранешниот шеф на УБК Сашо Мијалков ќе биде спроведен во судот на денешното рочиште “Таргет-Тврдина”, случај во кој е тој еден од обвинетите, ...
сите 129 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси: Ќе сториме да го вратиме трофејот од ЛШ на „Камп Ноу“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: