Меркел нема да го лимитира бројот на бегалци во Германија


2 копии
2 копии
2 копии
21 копии
4 копии
7 копии
повеќе

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 318 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меркел нема да го лимитира бројот на бегалци во Германија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: