Меланија Трамп,дама во тексас


Првата дама на Америка и овој пат беспекорно се облече… Меланија Трамп (49) со претседателскиот авион слета во градот Хунтигтон каде учествуваше на дебата ...
| | веќе видена | слични

Поранешната прва дама на Америка, Мишел Обама во Њу Орлеанс присуствуваше на 25. Essence Festival. Нејзиниот изглед, односно нејзината природна фризура ...
| | веќе видена | слични

Во рамките на иницијативата „Be Best“, Меланија Трамп реализираше еднодневно патување во Западна Вирџинија. Првата дама на САД со шик стајлинг ги привлекуваше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Првата дама на Америка, Меланија Трамп суверено владее со светската модна сцена. Дали ни се допаѓа или не нејзиниот стил, не можеме сепак да не нагласиме дека ...
| | веќе видена | слични

Првата дама на САД Меланија Трамп беше почестена со дрвена статуа во природна големина во близина на градот Севница во Словенија каде што порасна, но локалните ...
| | веќе видена | слични

Нова статуа од Меланија Трамп се појави во нејзиното родно место во Словенија, а истата за кратко време предизвика бројни реакции. Статуата е дело на уметникот ...
| | веќе видена | слични

Првата дама на САД, Меланија Трамп, доби дрвена статуа во близината на градот од кој потекнува, Севница, Словенија. Статуата, висока 2,7 метри, е направена со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 245 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меланија Трамп,дама во тексас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: