Интервјуто на Меланија Трамп открива сè за кое досега се зборуваше


2 копии

Меланија Трамп се наоѓа под будно око на јавноста веќе подолго време, но она што посебно ги интригира, не само Американците, туку и остатокот до светот, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Сопругата на американскиот претседател Доналд Трамп, Меланија, им раскажа на новинарите кои што ја придружуваат на турнејата низ Африка, дека некогаш мора да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Националниот парк Најроби во Кенија беше првата станица на Меланија Трамп во рамки на нејзината африканска турнеја, прва откако нејзиниот сопруг Доналд Трамп ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Точно на полноќ, во очи на денот на македонската револуционерна борба, опозицијата гордо соопшти дека расчистува со хипотеките од минатото. По пет часовен ...
сите 306 | | | веќе видена

Заменик-помошникот државен секретар на САД за Европа и Евроазија, Метју Палмер на брифингот со новинари во резиденцијата на американскиот амбасадор, на ...
сите 75 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Нола Исмајлоска Старова, која беше исклучена од партијата бидејќи гласаше „за“ отворање на Уставот, во нејзиното гостување во Тренд ...
сите 124 | | | веќе видена

Скопје, 23 октомври 2018 Денес по 125 години македонска борба за самобитност, слобода и право на самоопределување, Македонците во Република Македонија се ...
сите 117 | | | веќе видена

На почетокот на денешното рочиште за „27 април“, обвинетиот Вилијам Михајловски рече дека сака да даде поддршка за пратениците кои во петокот во Собранието ...
сите 225 | | | веќе видена

Косовскиот премиер Рамуш Харадинај на денешната средба со заменик-помошникот државен секретар на Соединетите Американски Држави Метју Палмер изјавил дека ...
сите 294 | | | веќе видена

Отсуството на адвокатот Часлав Станоевиќ на обвинетиот Томе Ѓурчилов го одложи денешното рочиште за предметот „Топлик“ за 2 ноември. Станоевиќ, како што беше ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интервјуто на Меланија Трамп открива сè за кое досега се зборуваше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: