Меланија Трамп во „лубутен“ чевли со вртоглаво високи потпетици


2 копии

Моника Бабишова, сопругата на чешкиот премиер Андреј Бабиш, кој е денеска во посета на Македонија постојано е во фокусот на вниманието на медиумите.Чехинката ...
| | веќе видена | слични

Насобраните претставници од медиумите во дворот на Белата куќа, биле поздравени од првата дама на САД, Меланија Трамп во уште едно беспрекорно модно издание, ...
| | веќе видена | слични

Првата дама на Америка, Меланија Трамп продолжува да се облекува во свој стил. Таа и понатаму продолжува да експериментира со модата. После тридневната посета ...
| | веќе видена | слични

Меланија Трамп и Брижит Макрон со своите сопрузи Доналд Трамп и Емануел Макрон присуствуваа на одбележување на 75-годишнината од Денот Д, настан клучен за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Оние кои го следат секој чекор на американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга, Меланија Трамп, тврдат дека првата дама користела двојничка во ...
| | веќе видена | слични

Еден од стајлинзите кои привлекоа најмногу внимание за време на посетата на американскиот претседателски пар во Велика Британија, дефинитивно е оној во кој ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меланија Трамп во „лубутен“ чевли со вртоглаво високи потпетици

Од:
До кого (е-маил):
Порака: