Меланија уште еднаш го посрамоти Трамп, а тоа сите го забележаа (фото)

2 копии

 Во беспрекорно издание, Меланија Трамп, Денот на вљубените го мина во хумана мисија и донесе насмевки на многу детски лица. Меланија Трамп празникот ...
| | веќе видена | слични
5 копии

„Драг дневнику, Не успеа. Можеби треба да направам плагијат на говорот на Мишел Обама од конвенција, или требаше само одново и одново да повторувам „Ја сакам ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зоврива револтот по грозоморното убиство на Алил Бекир, кој беше убиен и запален од полицаецот Енвер Тоска, пред една недела во прилепското село Беловодица. ...
сите 161 | | | веќе видена

Дигитални мерачи на брзина ќе бидат поставени во близината на пет средни училишта во Скопје. Овие инструменти постојано ќе ја детектираат брзината со која ...
сите 138 | | | веќе видена

Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
сите 21 | | | веќе видена

Своите очекувања во пресрет на следниот дуел во ЛШ ги сподели тренерот на македонскиот шампион Роберто Гарсија и левото руско крило Тимур Дибиров. Тренерот на ...
сите 166 | | | веќе видена

Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија.Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
сите 90 | | | веќе видена

Министерот за финансии Драган Тевдовски денеска изјави дека поддржува наоѓање решение со кое ќе се овозможи пензионерите без дополнителни приходи да немаат ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меланија уште еднаш го посрамоти Трамп, а тоа сите го забележаа (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: