Што сакаат мажите?


Откако ќе го изгуби унапредувањето и нејзиниот шеф ја критикува дека не може да ги разбере мажите со кои што работи, Али решава да побара помош од една ...
| | веќе видена | слични

Пристигна новиот официјален трејлер за фантастичната романтична комедија "What Mеn Want" во која улогата на фрустрирана агентка за спорт ѝ припадна на Таражи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 12 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Денешното барање на судот да донесе одлука по налог на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 351 | | | веќе видена

Од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ реагираат дека одредениот притвор за Јанакиески и Божиновски се со цел да се дефокусира јавноста. „Доколку судот ги отфрли ...
сите 127 | | | веќе видена

Според сè уште непотврдена информација, поранешниот македонски премиер Никола Груевски веќе ја напуштил Унгарија, објави бугарската агенција „Фокус“ ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што сакаат мажите?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: