(ФОТО) Крај на „Биг Бенг теорија“: Продуцентите најавиле големо финале!


„Ние сме крајно благодарни за успехот на шоуто и нашата цел е да создадеме финална сезона и епизода која ќе и даде креативен крај на ’Биг Бенг теорија’“, стои ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

CBS вчера соопшти дека популарната ТВ-серија „The Big Bang Theory“ ќе заврши со 12-тата сезона. Кејли Куоко, која ја глуми Пени во серијата, веднаш се обрати ...
| | веќе видена | слични

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Крај на „Биг Бенг теорија“: Продуцентите најавиле големо финале!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: