МекГрегор со жестоки навреди кон Хабиб: Им плачеше на судиите како ку.ка!

Конор МекГрегор не може така лесно да го заборави Хабиб Нурмагомедов, па постојано, ако не директно во ринг, знае да го „чепне“ со прозивки преку социјалните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Залудни се обидите на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ преку неосновани кривични пријави да го блокираат напредокот на државата, се наведува во реакцијата на СДСМ на прес ...
сите 202 | | | веќе видена

Сама се си кажала...Јелена Крлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врење пласирал експлицитни матреијали во јавност, за ...
сите 166 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 61 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата, досега, се вакцинирани 2.925 деца. Денеска до 13 часот вакцинирани се 181 дете, соопшти Министерството за здравство. За време ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МекГрегор со жестоки навреди кон Хабиб: Им плачеше на судиите како ку.ка!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: