Мекартни за деновите пред Битлси: `Наместо да пиеме со Џон Ленон и пријателите заедно мастурбиравме, тоа беше добра забава која на никој не му наштети`

Пол Мекартни во интервју за GQ раскажа како тој и Џон Ленон и неколку нивни пријатели заедно мастурбирале додека сè уште не биле светски познати членови на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 84 | | | веќе видена

Две лица добија лесни повреди во скопската населба Ченто, откако 30-тина куршуми биле испукани во нивниот автомобил од автоматска пушка “Калашников”. Куршумите ...
сите 212 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 343 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и раководството на ...
сите 181 | | | веќе видена

Поплавите се очекува да почнат утре, поради што граѓаните во потенцијално поплавените делови треба да ги напуштат нивните домови уште денеска Илјадници жители ...
сите 87 | | | веќе видена

Претседателот на косовското Собрание Кадри Весели изјави дека работи посветено на обединувањето на силите меѓу политичките партии, бидејќи, како што вели, ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мекартни за деновите пред Битлси: `Наместо да пиеме со Џон Ленон и пријателите заедно мастурбиравме, тоа беше добра забава која на никој не му наштети`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: