Меган Маркл се породила во тајност?!


4 копии

Војвотката од Сасекс и принцот Хари пред неколку дена објавија дека деталите околу раѓањето на нивното прво дете ќе ги сочуваат во тајност и дека јавноста ќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Според досегашните резултати од обложувалниците во Британија, бебето на принцезата Меган Mаркл, и принцот Хари ќе биде девојче и ќе се вика Дајана. Oва е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Додека се исчекува раѓањето на првото дете на принцот Хари и Меган Маркл, британската јавност настојува да го открие полот и името на нероденото бебе. Ако им ...
| | веќе видена | слични

 Со нејзините татко, полусестра и полубрат таа денес е во многу лоши односи, но некогаш тие биле среќно семејство. Меган Маркл била безгрижно мало девојче кое ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Нема уште многу време до раѓањето на првото дете на Меган Маркл и Принц Хари. Пред една недела тие се преселија од палатата Кенсингтон во Фрогмор котиџ, дел од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ситуацијата меѓу САД и Иран продолжува да се вжештува. Договор нема на повидок. И покрај тоа, експертите се согласни: двете страни сакаат да избегнат воена ...
сите 266 | | | веќе видена

Собранието утре во рамки на 103. седница треба да ги гласа предлозите за разрешување на членови на Владата и за избор на нови министри. Пратениците ќе гласаат ...
сите 230 | | | веќе видена

САД, Велика Британија, Саудиска Арабија и Обединетите Арапски Емирати се заложија за дипломатско решение на кризата со Иран. „Го повикуваме Иран да ги прекине ...
сите 112 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев, велат од опозициската ВМРО-ДПМНЕ преку соопштение.„На ...
сите 243 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Нестабилно време со пороен дожд, град и грмежи има во југоисточните делови на државава, Струмица и Радовиш како и во Пелагонија, Прилепско. Нестабилност во ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меган Маркл се породила во тајност?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: