Меган Фокс ја потврди бременоста (фото)

Меган Фокс конечно ја потврди веста за својата бременост. На новите фотографии од прославата на втората годишнина од бракот со својот сопруг Брајан Oстин Грин (38) во Кона, Хаваи - 26 годишната актерката во бикини го покажа своето стомаче. "Тоа стана како традиција за нив, да се враќаат секоја година на местото каде се венчале и да ја прослават нивната годишнина. Оваа година тие имаат и бебе на пат и се возбудени да ја споделат веста со сите пријатели од персоналот кои ги стекнаа овде во изминативе неколку години." - сподели извор за медиумите. Бидејќи е ова прва бременост за Меган, актерот од популарната серија Беверли Хилс кој веќе има 10 годишен син од претходна врска, се однесувал многу заштитнички спрема неа. "Тој секогаш оди пред неа или зад неа за да бдие сигурен дека нема да и се случи нешто. Тој навистина сака да се грижи за неа и да биде убеден дека е среќна. "- додава изворот. Tags: брајан oстин грин меган фокс Можеби ве интересира? Меган Фокс ја потврди бременоста (фото) - Вторник, 26 Јуни ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на серијата 'Beverly Hills 90210' и актерката изгледале многу среќно додека уживале на терасата од хотелот на Хаваите. Меган и Брајан го чекаат првото заедничко дете. Иако во едно интервју неодамна потврдила дека со Брајан го очекуваат своето прво дете, Меган Фокс (26) својот стомак вешто го криеше од очите на јавноста. Се до одморот на Хаваите кога своите облини ги покажала во бикини со принт од леопард. Брајан Остин Грин (38) со насмевка на лицето и го бакнувал стомакот на сопругата Меган. Изгледале многу среќно додека уживале на терасата од хотелот. Имено, Брајан веќе има еден 10-годишен син Касиус, кој им се придружил на патувањето.
| | веќе видена | слични

Меган Фокс со задоволство ја покажува својата фигура во бикини, а очигледно нема намера да направи никакви отстапки од тоа и сега, кога е бремена и изгледа малку поголемо од вообичаеното. Веќе е добро познато дека 26-годишната актерка очекува бебе и покрај тоа што немаше никаква официјална изјава на оваа тема. Во овој случај, делата зборуваат погласно од зборовите и по овие фотографии, веќе никој не може да ја негира бременоста. Имено, ѕвездата од филмот "Transformers" беше забележана во дводелно бикини со леопардска шара и лелеава долга сукња која совршено го потенцираше нејзиниот симпатичен труднички стомак. Убавицата не се плашеше да ги покаже нејзините нови облини и едноставно зрачеше со самодоверба и среќа додека делеше бакнежи со нејзиниот сопруг, Брајан Остин Грин, на хавајскиот остров Кона, каде што парот ја прослави 2-годишнината од нивниот брак.
| | веќе видена | слични

Фото: Меган Фокс прекрасна трудница Убавицата Меган Фокс, долго време одбиваше да даде официјална изјава за шпекулациите поврзани со нејзината бременост. Но сега е јасно дека не можеше да избере подобар начин за да му соопшти на светот дека одговорот е потврден. Фотографиите направени на Хаваи каде таа и нејзината љубов Брајан Остин Грин ја прославуваат втората годишнина од бракот кажуваат се. Бебето е на пат, а Меган Фокс е прекрасна трудница. /www.kanal5.com.mk
| | веќе видена | слични
4 копии

Меган Фокс и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин минатата недела отпатуваа на Хаваи за да ја прослават втората годишнина од бракот. Овој мини јубилеј, двојката го прослави во градот Кон, на истото место каде и се венчаа, а овојпат Меган гордо го покажа своето бремено стомаче и тоа во бикини. „Нивната традиција е секоја година да ја прославуваат годишнината на тоа место. Со оглед на тоа дека чекаат бебе, биле подготвени да ги поделат вестите со сите пријатели во овој град, во кој се запознале претходните години”, вели извор близок до двојката. Иако Меган Фокс и Грин сеуште јавно не зборуваат за бременоста, сега е повеќе од јасно дека чекаат принова, и дефинитивно можеме да заклучиме дека одлично изгледа и во блажена состојба.
| | веќе видена | слични

Бремената Меган Фокс конечно го откри своето трудничко стомаче, откако веќе неколку месеци вешто се криеше од љубопитните очи на папараците. Фокс (26) и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин (38) беа фотографирани во емоционална прегратка за време на прославата на нивната втора годишнина во летувалиште на Хаваи.
| | веќе видена | слични

Ако кај кој било постоеше и најмал сомнеж за тоа дали Меган Фокс е навистина бремена, по најновите фотографии може да биде сигурен дека одговорот е позитивен. На фотките направени на Хаваи каде таа и нејзината љубов се релаксираат, не само што не го скрила, туку напротив, на виделина го покажала трудничкото стомаче во бикини издание. По ова, нема потреба од никаква официјална изјава од парот за потврда на бременоста. Инаку ова ќе биде прво дете за убавата Фокс, додека Брајан Остин Грин, веќе го има десетгодишниот син, Касиус. Содржината не е лекторирана
| | веќе видена | слични

Медиумите повеќе нема да мораат да шпекулираат. После неколку месечни шпекулации, Меган Фокс потврди дека е бремена, а тоа најдобро го направи покажувајќи го нејзинот стомаче.26-годишната актерка, ѕвезда на „Трансформерс“ и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин биле фотографирани на Хаваи каде парот моментално ја прославува својата втора годишнина од бракот и тоа на истото место каде се заколнаа на вечна љубов.Актерката за прв пат ќе стане мајка, додека Брајан веќе има еден син, Касиус (10).На фотографиите се забележува како актерот се грижи за својата сопруга и идна мајка со многу бакнежи и нежности.
| | веќе видена | слични

Останато

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 132 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Дебарца, порача дека отворените перспективи кон ЕУ и НАТО, носат економски ...
сите 249 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 144 | | | веќе видена

До понеделник ќе преовладува стабилно и потопло време со умерена облачност. Денес ќе дува умерен до засилен северен ветер. Нови локални врнежи од дожд ќе има ...
сите 171 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата на мали сипаници во Скопје на 2 јануари, по повеќе од четири месеци прогласена е и епидемија на територијата на целата држава. ...
сите 294 | | | веќе видена

Изборната кампања денеска завршува. Точно на полноќ стапува изборниот молк а во недела граѓаните излегуваат на шесттите претседателски избори. Во релативно ...
сите 72 | | | веќе видена

Снимките од пожарот во Богородичната црква во Париз сите граѓани на Русија ги гледаа со солзи во очите, руските компании се подготвени да се приклучат на ...
сите 63 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Македонија Гордана Сиљановска Давкова својата изборна програма ја претстави пред граѓаните на Валандово. Според нејзе иако СДСМ и ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меган Фокс ја потврди бременоста (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: