Медицински сестри замениле бебиња во болница во БиХ


2 копии

На социјалните мрежи со години се шират нови предизвици, отворени за сите кои сакаат да учествуваат. Од Harlem Shake, Ice Bucket, Mannequin, In My Feelings, ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Медицински сестри замениле бебиња во болница во БиХ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: