ЛШ: ПСЖ гостува во Манчестер

6 копии
3 копии

Реал Мадрид утре ќе го одигра првиот натпревар во осминафиналето на ЛШ против Ајакс. Овој натпревар требаше да го суди Шимон Марчињак, но УЕФА на два дена пред ...
| | веќе видена | слични

ВАР системот вечерва од 21 часот ќе дебитира и во Лигата на шампионите, а ќе остане забележано дека дуелите меѓу Рома и Порто во Рим на „Олимпико“ и дуелот ...
| | веќе видена | слични

Пред секој викенд BetAdria.com ви дава совети за најдобрите фудбалски мечеви што ќе се играат и ви нуди одлични коефициенти за тие натпревари во BetAdria ...
| | веќе видена | слични

Старо-новиот претседател на Европската фудбалска унија (УЕФА), Александар Чеферин, им се налутил на тренерите чии тимови изборија пласман во нокаут фазата, во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 196 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЛШ: ПСЖ гостува во Манчестер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: