„Извинете, сте заборавиле да напишете дека сакам да играм и како голман“ – како Мбапе се справува со „фејк њуз“ (ФОТО)


Килијан Мбапе се огласи на социјалните мрежи за да искоментира една шпекулација за неговата иднина, Французинот на урнебесен начин се справи со „фејк њуз“. ...
| | веќе видена | слични

Веднаш после мечот новинарите ја искористија можноста дали одличниот играч на ПСЖ ќе направи голем трансфер во текот на летниот период. Француските медиуми ...
| | веќе видена | слични

Одличниот француски напаѓач и член на ПСЖ, Килијан Мбапе долго време се поврзува со трансфер во редовите на Реал Мадрид. Мбапе со сигурност ќе ја обележи ...
| | веќе видена | слични

Килијан Мбапе е фудбалер кој го носи прекарот „новиот Пеле“ и има предиспозиции да стане еден од најголемите во историјата. Мбапе и вчера против Андора во ...
| | веќе видена | слични

Дуелот на Франција против Андора во квалификациите за Европското првенство 2020 година, ќе му остане во сеќавање на Килијан Мбапе. Уште пред почетокот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев. Од денот кога аболицираниот Заев и неговата криминална ...
сите 250 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Албанскиот претседател, Илир Мета ја осуди одлуката на албанската изборна комисија за одржување на локалните избори на 30 јуни, повикувајќи ја владејачката ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Извинете, сте заборавиле да напишете дека сакам да играм и како голман“ – како Мбапе се справува со „фејк њуз“ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: