Анкета: Што би направиле ако вашиот комшија е хомосапиенс?


Експертите се сложни дека во љубовните односи лесно доаѓа до манипулација. Ако вашиот на прв поглед прекрасен партнер често емоционално ве уценува на различни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Потребна е дискусија за повторно отворање на предлог договорот за Брегзит, но тоа ќе биде можно единствено ако нови преговори поддржат сите земји членки на ЕУ, ...
сите 397 | | | веќе видена

Со своја рака го потпиша законот на употреба на албанскиот јазик, но денешната седница ја водеше на македонски. И од СДСМ велат дека Законот за употреба на ...
сите 252 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анкета: Што би направиле ако вашиот комшија е хомосапиенс?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: