Фотогалерија од најсексапилната жена во светот!!

Мажите одбраа… Мишел Киган е најсексапилната жена во светот. Магазинот FHM секоја година преку анкета врши избор на најсексапилна жена во светот. Годинава оваа титула и припадна на англиската актерка и модел со совршени пропорции – Мишел Киган. Во топ 5 листата уште спаѓаат и Кендал Џенер, Џенифер Лоренс, Кејт Аптон и Керолајн Флек.
| | веќе видена | слични

Мишел Киган (28), британска актерка и модел, е прогласена за најсексипилна жена за 2015 година по изборот на машкиот магазин ФХМ. Мишел зад себе ги остави Кендал Џенер, Џенифер Лоренс, Кејт Аптон и Каролина Флек, кои се во првите пет. Ријана е на 23. место, Бијонсе на 19., а Кејти Пери на 25. 1. Michelle Keegan 2. Kendall Jenner 3. Jennifer Lawrence 4. Kate Upton 5. Caroline Flack
| | веќе видена | слични

Британската глумица Мишел Киган е прогласена за најсексипилна жена на светот според анкетата која ја спроведе магазинот „FHM“. Мишел успеа да ја победи конкуренцијата во која се наоѓаа попознати колешки како Кејт Аптон, Џенифер Лоренс и Маргот Роби. Британската глумица се прослави со серијата „Ordinary Lies“, која се емитува на телевизијата Би Би Си. На второ место се најде Кендал Џенер, а ја следат Џенифер Лоренс и Кејт Аптон. Маргот Роби, која ја маѓепса јавноста со својот изглед во „Волкот од Вол стрит“ се најде дури на седмата позиција, а уште подолу се Кели Брук, Ким Кардашијан, Кејти Пери, Оливија Вајлд и многу други. Оцени ја веста
| | веќе видена | слични
2 копии

Мишел Киган, според изборот на магазинот за мажи „ФХМ“ е најсексапилната жена на светот. 28 годишната британска манекенка и актерка ги доби гласовите на над милион читатели на магазинот. По Мишел, во првите 5 се: Кендал Џенер, Џенифер Лоренс, Кејт Аптон и Каролина Флек. Ријана на последната листа е дури на 23 место, а Бијонсе на 19 – тото.
| | веќе видена | слични

Актерката се нашла на врвот на престижната листа на најпривлечни жени во светот. 28-годишната Мишел Киган, британска актерка и модел, е прогласена за најубава жена за 2015 година, според изборот на списанието за мажи „FHM“. „Повеќе од милион мажи гласаа за Мишел“, рекле уредниците на споменатото списание. Мишел зад себе ги оставила Кендал Џенер, Џенифер Лоренс, Кејт Аптон и Каролин Флек, кои се наоѓаат на првите пет места. Интересно е тоа што Ријана оваа година се нашла на 23-то место, Бијонсе на 19-то а Кети Пери на 25-то место.
| | веќе видена | слични

Англиската актерка и модел со совршени пропорции, Мишел Киган e најсексипилната жена според традиционалната анкета на магазинот FHM. Во топ 5 листата уште спаѓаат и Кендал Џенер, Џенифер Лоренс, Кејт Аптон и Керолајн Флек.
| | веќе видена | слични

Британската актерка и модел Мишел Киган е прогласена за најсексапилна жена на светот во 2015 година, според анкетата на читателите на машкото списание FHM. “За Мишел гласале повеќе од 1 милион луѓе”, соопштија од редакцијата на списанието. Во првата петорка влегуваат уште Кендал Џенер, Џенифер Лоренс, Кејт Аптон и Каролин Флак. 28-годишната Мишел ги засени со својата убавина далеку попрочуените имиња од женскиот шоу бизнис како Ријана (на 23-то место), Бијонсе (19-та) и Кејти Пери (25-та). Британската актерка и друг пат ги привлекувала погледите на мажите со својата природна убавина. Пред две години таа беше прогласена за најжешката жена во светот, а минатата – за жената со најсекси тело за на плажа.
| | веќе видена | слични

Останато

Сите министерства и државни институции на своите веб-страници го сменија името на државата во Република Северна Македонија, освен претседателот Ѓорге Иванов, ...
сите 262 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора го утврди предлог-законот за ратификација на Протоколот за пристап на Република Северна Македонија во НАТО и го достави до Парламентот за ...
сите 152 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 239 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) ќе донираат средства во висина од 1.200.000 денари како помош за семејствата на настраданите во ...
сите 251 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 122 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп вечерва прогласи вонредна состојба за да добие пристап до милијарди долари за изградба на ѕид долж границата меѓу САД и ...
сите 90 | | | веќе видена

Десерт кој ќе го обожавате! 2 јајца 1 чаша шеќер 1 чаша млеко 1 чаша мелени бисквити 50 гр чоколадо 60 гр путер 1 кесичка прашок за печиво 1 чаша брашно 1 чаша ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фотогалерија од најсексапилната жена во светот!!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: