Приведен Ирец, дивеел во хотел во центарот на Скопје

3 копии
4 копии

Останато

Гибралтар минатата недела донесе одлука за запленување на иранскиот танкер само поради тоа што ги прекрши санкциите на Европската Унија, а не по барање на која ...
сите 198 | | | веќе видена

Сметавме дека е важна политичка порака УНЕСКО да не го стави Охридскиот регион на листата на светско културно наследство во опасност, но и ветер во грб за ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приведен Ирец, дивеел во хотел во центарот на Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: