Селма Хајек разголена на плажа (видео)


Салма Хајек е на насловната стрна на италијанското списание GQ. Актерката снимаше фото-сесија со модниот фотограф Ален фон Уверт, исто така, давајќи интервју. ...
| | веќе видена | слични

… сè уште “растура”! Веројатно на сликите ја препознавте култната сцена од филмот на Роберт Родригез “From Dusk Till Dawn” од 1996 година, кога Сантанико ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 107 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 377 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 131 | | | веќе видена

Договорот од Преспа ќе помине во парламентот бидејќи премиерот Алексис Ципрас ќе има доволно мнозинство, а потоа дури и да има нова влада, предводена од ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Селма Хајек разголена на плажа (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: