Роналдо: Во Јувентус владее вистинска семејна атмосфера

5 копии
2 копии

Весли Снајдер смета дека би било чудо ако Јувентус не ја освои титулата во Италија со Кристијано Роналдо, но не е убеден дека Португалецот ќе биде доволен за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Екипата на Јувентус веќе одреден период доминира во италијанскиот фудбалски шампион или поточно гази се пред себе, а најдобар доказ за тоа се седумте титули во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со повратот на 15 отсто од ДДВ, државата за првпат враќа пари директно кај граѓаните, велат од Социјалдемократскиот сојуз на Македонија преку соопштение.Со ...
сите 248 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 61 | | | веќе видена

Советот на Европа ја откажа својата набљудувачка мисија за изборите кои за неколку дена се одржуваат во Албанија. Тие преземаат ваков потег поради можна ...
сите 222 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ имаат еден единствен приоритет, да го бранат криминалот на Никола Груевски и тоа го докажува секојдневно. Претседателот Зоран ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо: Во Јувентус владее вистинска семејна атмосфера

Од:
До кого (е-маил):
Порака: