Едно лице тешко повредено во тепачка меѓу навивачите на Звезда и Партизан

7 копии

Меѓу навивачите на Црвена звезда и Партизан денеска изби тепачка во близина на белградската населба Аутокоманда пред натпреварите против Земун, односно Борец. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за туризам, Елена Кундура, иако важи за една од најубавите средновечни жени во Грција синоќа пред полноќ беше известена дека е исклучена како член ...
сите 46 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, соопшти дека партијата денеска поднесува кривични пријави против претседателот на Собранието, Талат Џафери, ...
сите 314 | | | веќе видена

“Очекувајте пукање од сите топови...“Поради моменталната медиумска афера во која се наоѓа, поедини медиуми го довеле во прашање настапот на Јелена Карлеуша на ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Едно лице тешко повредено во тепачка меѓу навивачите на Звезда и Партизан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: