Масовна тепачка во Демир Хисар, момче избодено со нож

6 копии

Пред кафе бар на улица Битолска во Демир Хисар, синоќа се случила физичка пресметка помеѓу Д.Ј 40 годишен од село Вардино, Демирхисарско, М.Г 25 годишен од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
10 копии

Во 11.00 часот од страна на лекар во Итна медицинска помош во Демир Хисар пријавено е дека во Здравствениот дом во Демир Хисар донесен е 54-годишниот М.Р. од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Масовна тепачка во Демир Хисар, момче избодено со нож

Од:
До кого (е-маил):
Порака: