Марсијал: Не сме фаворити против ПСЖ


Поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Фил Невил во интервју за „БиБиСи“ го даде своето мислење за неговиот поранешен клуб. Веднаш по натпреварот против ...
| | веќе видена | слични

Финансиите се клучен дел во успешното работење на еден фудбалски клуб, а тоа најдобро го знае Манчестер Јунајтед. Пред само година и пол белгискиот напаѓач ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Белгиецот Ромелу Лукаку кој требаше да тресе мрежи за тимот на Манчестер Јунајтед не ги оправда очекувањата. Актуелниот кормилар на „ѓаволите“ повеќе му верува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Медиумите во Англија пренесуваат дека од таборот на Манчестер Јунајтед го загубиле трпението со нивниот напаѓач, Ромелу Лукаку кој игра во катастрофално лоша ...
| | веќе видена | слични

Во изминативе неколку дена, една од најкоментираните теми во фудбалска Англија беше првиот пораз кој го претрпе Манчестер Јунајтед под водство на Оле Гунар ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 505 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 390 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марсијал: Не сме фаворити против ПСЖ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: