Марсијал: Не сме фаворити против ПСЖ


Поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Фил Невил во интервју за „БиБиСи“ го даде своето мислење за неговиот поранешен клуб. Веднаш по натпреварот против ...
| | веќе видена | слични

Финансиите се клучен дел во успешното работење на еден фудбалски клуб, а тоа најдобро го знае Манчестер Јунајтед. Пред само година и пол белгискиот напаѓач ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Белгиецот Ромелу Лукаку кој требаше да тресе мрежи за тимот на Манчестер Јунајтед не ги оправда очекувањата. Актуелниот кормилар на „ѓаволите“ повеќе му верува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Медиумите во Англија пренесуваат дека од таборот на Манчестер Јунајтед го загубиле трпението со нивниот напаѓач, Ромелу Лукаку кој игра во катастрофално лоша ...
| | веќе видена | слични

Во изминативе неколку дена, една од најкоментираните теми во фудбалска Англија беше првиот пораз кој го претрпе Манчестер Јунајтед под водство на Оле Гунар ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 145 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 34 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марсијал: Не сме фаворити против ПСЖ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: