Марсело: Знаев дека Роналдо си оди од Реал, но морав да лажам

2 копии

Иднината на Марсело во Реал Мадрид е неизвесна, а шпанските медиуми тврдат дека Бразилецот после 12 години ќе го напушти „Сантиаго Бернабеу“. Марсело иако важи ...
| | веќе видена | слични

Еден од играчите на Реал Мадрид, Марсело, ги разгледал можностите за разделба со клубот во текот на летото, пишува „Кадена Копе“. Левиот дефанзивец остварил ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид во недела неочекувано беше поразен од Жирона со 2:1, а еден од главните виновници за поразот на Каталонците е искусниот бек Марсело. Марсело ...
| | веќе видена | слични

По победата над Ајакс во средата во Лигата на Шампионите, Реал Мадрид вчера изненадувачки беше поразен од Џирона на домашен терен (1-2). „Кралевите“ поведоа со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Марсело повторно наиде на голема доза на критики откако Реал Мадрид загуби од Џирона на домашниот „Сантијаго Бернабеу“, а работите воопшто не одеа во негов ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реал Мадрид вчера запиша изненадувачки пораз на „Сантијаго Бернабеу“ од Џирона. Џиорна ги победи „кралевите“ со пресврт. Реал Мадрид имаше водство во првото ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид доби непосакуванот приземјување ова попладне на домашниот „Сантијаго Бернабеу“, откако во своите најдобри моменти од сезоната доживеа шокантен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 505 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 390 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марсело: Знаев дека Роналдо си оди од Реал, но морав да лажам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: