Лопетеги: Задоволен сум, но имаме уште многу да понудиме

8 копии

Бразилецот се најде во чудна ситуација за него на гостувањето на Реал Мадрид кај Џирона, откако Лопетеги се реши да го повлече од игра уште во 60. минута од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Реал Мадрид успеа да направи пресврт на гостувањето во Каталонија и го остави во втор план лошиот почеток на мечот со Џирона, пред се благодарение на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Играчите на Реал Мадрид мораа да се привикнат на навистина поразлични методи и активности на тренинзите во споредба со тоа што го правеа под водство на Зинедин ...
| | веќе видена | слични

Лука Зидан (20), син на поранешниот тренер на Реал Зинедин Зидан, решил да го напушти клубот. Лука е еден од петмината голмани што во моментов се под договор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Специјалната обвинителка Катица Јанева предмалку одржа пресконференција по повод скандалот со рекетирањето на бизнисмен. Таа е во фокусот на медиумите и со ...
сите 614 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски во интервју за Радио Слободна Европа вели дека се залага за помирување, а на забелешките на ВМРО-ДПМНЕ дека помирувањето го ...
сите 52 | | | веќе видена

„Опозициската ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски мора да покажат одговорност пред граѓаните и државата и да гласаат за Предлог Законот за јавно обвинителство кој ...
сите 115 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена

Зоран Заев го легитимираше она што одамна го велам, а тоа е дека Рускоска е негов избор, и сега сака една Катица Јанева да ја замени со друга Катица Јанева, ...
сите 25 | | | веќе видена

Пожар на инсталациските кабли предизвика доцнење и хаос на главната железница во Италија, објавија италијанските медиуми. – Сообраќајот на брзата железничката ...
сите 28 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лопетеги: Задоволен сум, но имаме уште многу да понудиме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: