Марсело: Знаев дека Роналдо си оди од Реал, но морав да лажам

2 копии

Иднината на Марсело во Реал Мадрид е неизвесна, а шпанските медиуми тврдат дека Бразилецот после 12 години ќе го напушти „Сантиаго Бернабеу“. Марсело иако важи ...
| | веќе видена | слични

Еден од играчите на Реал Мадрид, Марсело, ги разгледал можностите за разделба со клубот во текот на летото, пишува „Кадена Копе“. Левиот дефанзивец остварил ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид во недела неочекувано беше поразен од Жирона со 2:1, а еден од главните виновници за поразот на Каталонците е искусниот бек Марсело. Марсело ...
| | веќе видена | слични

По победата над Ајакс во средата во Лигата на Шампионите, Реал Мадрид вчера изненадувачки беше поразен од Џирона на домашен терен (1-2). „Кралевите“ поведоа со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Марсело повторно наиде на голема доза на критики откако Реал Мадрид загуби од Џирона на домашниот „Сантијаго Бернабеу“, а работите воопшто не одеа во негов ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реал Мадрид вчера запиша изненадувачки пораз на „Сантијаго Бернабеу“ од Џирона. Џиорна ги победи „кралевите“ со пресврт. Реал Мадрид имаше водство во првото ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид доби непосакуванот приземјување ова попладне на домашниот „Сантијаго Бернабеу“, откако во своите најдобри моменти од сезоната доживеа шокантен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Европскиот совет без договор за датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија. Првите луѓе на Советот и Комисијата во Брисел со разочарување ...
сите 1093 | | | веќе видена

Фијаското на самитот во Брисел е „втор Букурешт“ за земјата, дури и поопасен од првиот. Во 2008 година имавме јасна насока каде е излезот, овојпат, никој не ...
сите 379 | | | веќе видена

Откако не добивме датум за преговори со Европската Унија, премиерот Зоран Заев не се слушнал со францускиот претседател, Емануел Макрон. Ова Заев го кажа ...
сите 521 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 107 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марсело: Знаев дека Роналдо си оди од Реал, но морав да лажам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: