Марс: „Најдоброто место за виртуелно санкање“ (видео)

Во чест на претстојните празници, од НАСА одлучија да нѐ поведат на виртуелно санкање над живописниот Марс. Вредните домаќинки од Црвената планета очигледно со крофни ќе ни посакаат добредојде... Уживајте:
| | веќе видена | слични

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 88 | | | веќе видена

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 141 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 218 | | | веќе видена

Единствената партија која сега е пред нас се вика Македонија. Друга партија немаме. Ова не се избори, не одлучуваме за некој поединец, одлучуваме за нашата ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марс: „Најдоброто место за виртуелно санкање“ (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: