Марота: Не е проблемот во Спалети


3 копии

Репрезентацијата на Србија вчера ремизираше против Германија. За нашите соседи стрелец на голот беше Лука Јовиќ кој игра фантастична сезона. Од поодамна Јовиќ ...
| | веќе видена | слични

Реномираниот британски медиум „Гардијан“ најави дека Барселона во наредните недели ќе ја испрати официјалната понуда за Лука Јовиќ. Според информациите на овој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Екипата на Барселона ќе се обиде во летниот преоден рок да го освежи својот напад. Многу фудбалери се поврзуваат со каталонскиот великан, а пред сите е ...
| | веќе видена | слични

Лука Јовиќ ужива да игра на „Фолксваген арена“ во Волфсбург, а и вечерва е стрелец, но за српската репрезентација на пријателскиот меч против Германија. Еден ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 333 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена

Колку пари заработи од хидроцентралите? Во 2015 година конзорциумот во кој има удел Мицкоски од владата на Никола Груевски добива 33 илјади метри квадратни ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марота: Не е проблемот во Спалети

Од:
До кого (е-маил):
Порака: