Марота има план: Во Интер пристигнуваат две големи ѕвезди!


2 копии
2 копии

Рома оваа сезона игра под очекувањата и загрозена и е позицијата во Топ 4, па раководството сака значително да го засили тимот во зимскиот преоден рок. ...
| | веќе видена | слични

Раководството на Тотенхем се одлучи да му обезбеди средства на Маурисио Покетино да доведе засилувања во јануарскиот преоден рок. Приоритет е за се засили ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Собранието, Талат Џафери, упати сочувство до семејството на ненадејно и прерано починатиот градоначалник на Охрид, Јован Стојаноски.„Дозволете ...
сите 101 | | | веќе видена

Охрид, 15. декември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде променливо облачно со слаб до умерен југоисточен ветер. Во крајните западни и источни делови ќе има ...
сите 247 | | | веќе видена

Главниот град на Унгарија заживеа во новогодишна атмосфера. На температури под нулата, околу разиграниот Дунав се замрзнуават спомените на илјадниците туристи. ...
сите 209 | | | веќе видена

Во 16.25 часот во Полициска станица Македонски брод е пријавено дека на улица ,,Партизанска’’ во Македонски Брод патничко моторно возило ,,Фолксваген голф’’ со ...
сите 138 | | | веќе видена

Со презентација на дополнителни докази од вештачењето на мобилните телефони на обвинетите Љубен Арнаудов, Јохан Тарчуловски… во Кривичниот суд почна рочиштето ...
сите 247 | | | веќе видена

Француската полиција го застрела терористот за кој што се верува дека е одговорен за вооружениот напад на Божиќниот пазар во Стразбур, а сега истражителите се ...
сите 102 | | | веќе видена

Париз е под опсадна состојба – од едната страна жолтите елеци, од другата илјадници полицајци со оклопни возила. Демонстрантите се собраа на Шанзелизе за петти ...
сите 313 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марота има план: Во Интер пристигнуваат две големи ѕвезди!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: