ОВА ЌЕ БИДЕ ПЕКОЛНО ЛЕТО: Марјана Станојковска почна со жешките фотографии (ФОТО)

За познатата водителка летото почна предвреме Најверојатно нè чека жешко и пеколно лето , а за тоа ќе придонесе и познатата водителка Марјана Станојковска која веќе почна да објавува фотографии на кои позира во бикини. По сè изгледа Марјана го искористи изминатиот продолжен викенд , па се сончаше на песочните плажи кај нашиот јужен сосед. Се разбира, Марјана тоа го овековечи со неколку фотографии на кои во преден план се нејзините најсилни атрибути .
| | веќе видена | слични
2 копии

Најубавата Македонка и лото-девојка, Марјана Станојковска, објави фотографија со Марк од брза кујна, хит кулинарското шоу на Сител. Најубавата Македонка и лото-девојка, Марјана Станојковска, објави фотографија со Марк од брза кујна, хит кулинарското шоу на Сител.
| | веќе видена | слични

Секој работен ден имаме прилика да ја гледаме кулинарската емисија Брза кујна на Сител телевизија каде што познатите готвачи Никола и Марк заедно со двајца натпреварувачи подготвуаат разновидни и брзи јадења за многу краток период. Водителката Александра Пановска Илиевска секој ден е расположена пред ТВ екраните заедно со Никола и Марк да ја расположи и забавува публиката, а воедно и да им даде идеја да приготват јадење. Пановска на социјалните мрежи често знае да објави фотографии од студиото на Сител и тоа најчесто е со своите колеги, но овојпат таа објави фотографија сама без готвачите, но сигурно Марк и Никола биле некаде во бекстејџ или проготвувале, додека водителката се фотографирала. Нема место за паника, Марк и Никола понатаму се главните мајтори во кујната.
| | веќе видена | слични
2 копии

Марјана Станојковска, која важи за една од најубавите жени кај нас, реши со стил да го дочека летото, па по тој повод сподели неколку жешки фотки на социјалните мрежи на кои позира во тиркизен костим за капење и тоа во нашиот преубав Охрид. Марјана Станојковска, која важи за една од најубавите жени кај нас, реши со стил да го дочека летото, па по тој повод сподели неколку жешки фотки на социјалните мрежи на кои позира во тиркизен костим за капење и тоа во нашиот преубав Охрид. Во преден план, овојпат, се долгите и тенки нозе кои се нејзин заштитен знак за кои има потенцирано дека доколку дојде до идеја да осигура некој дел од телото, одлуката би паднала на нив. Иако ретко зборува за приватниот живот, Станојковска не крие дека е сингл, а вели дека можат да ја освојат мажи кои имаат смисла за хумор и кои знаат да ја насмеат до солзи. Кога се мажите во прашање, нема некои посебни правила. Првенствено сакам мажи кои се искрени, коректни и паметни. Многу ми е важно партнерот кој ќе го имам покрај себе да има ...
| | веќе видена | слични

Убавата водителка Марјана Станојковска конечно ги израдува своите обожаватели на социјалната мрежа Инстаграм, објавувајќи ги првите бикини-фотографии снимени оваа година. Да се надеваме дека згодната лото-девојка ќе продолжи во овој манир, радувајќи не’ со фотки снимени на плажа…
| | веќе видена | слични

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 427 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 251 | | | веќе видена

Во Хрватска попладнево е издадено црвено предупредување од Државниот хидрометеоролошки завод за следните два дена, кога се очекуваат вистински зимски услови и ...
сите 285 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, вечерва изјави дека поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски од Македонија се упатил кон ...
сите 289 | | | веќе видена

Во Студенчишкиот канал во Охрид каде денес поради недостаток на вода и кислород се гушат тони плашица, попладнево почна спасувањето на рибата. btr „Ние веднаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 230 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОВА ЌЕ БИДЕ ПЕКОЛНО ЛЕТО: Марјана Станојковска почна со жешките фотографии (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: