Марија Шерифовиќ и ја украде чантата на Јелена Карлеуша: Ќе се шокирате што пронајде таму! (видео)


Најавата на новата емисија на Ѕвездите на Гранд носи интересни случувања. Марија Шерифовиќ одлучи да и ја украде чантата на Јелена Карлеуша за да види што носи ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша повеќе пати јавно тврдеше дека никогаш не пеела по кафани. Но членовите на македонската фолк група Кис ми, ја демантираа објавувајќи заедничка ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Англискиот,САН” излезе со многу интересна статија во врска со Душко Тошиќ, фудбалерот на Бешикташ кој е сопруг на познатата српска пејачка Јелена Карлеуша. ...
| | веќе видена | слични

Долго околу Евросонг не се кршеа копјата како што е случај оваа година. По фијаското на Тијана Богичевиќ, народот масовно почна да се буни затоа што не им било ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша на Твитер, најави дека подготвува нова песна и никогаш не би погодиле со кого се одлучи да сними дует. Песната носи наслов „Оставјам те“ и ќе ...
| | веќе видена | слични

Српската фолк дива Јелена Карлеуша е една од оние пејачки која упорно тврди дека никогаш не пеела по ресторани и кафеани, туку своите настапи ги започнала по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерот на Бешикташ, Душко Тошиќ и пејачката Јелена Карлеуша решија да ги послушаат молбите на фановите и да не водат љубов во наредните три клучни недели. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марија Шерифовиќ и ја украде чантата на Јелена Карлеуша: Ќе се шокирате што пронајде таму! (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: