Повторно лоша година за пчеларството

3 копии

Пазарот е преплавен со лажен мед полн со хемикалии: Еве како да откриете дали купувате вистински мед! (Фото: menaribo) Еве како да откриете лажен мед со помош ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повторно лоша година за пчеларството

Од:
До кого (е-маил):
Порака: